Warning: A non-numeric value encountered in /home/kobex/domains/agrohale.eu/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

Hale z obudową z płyty warstwowej

Hale z obudową z płyty warstwowej i ich popularność wśród właścicieli gospodarstw rolnych pokazują, iż rolnictwo jest branżą wyjątkową – łączącą w sobie nowoczesność współczesnego przemysłu z tradycyjnym podejściem do rolnictwa. Hale z płyty warstwowej, jak wszystkie pozostałe produkty z serii „Agrohale”, powstały z myślą o spełnieniu wyjątkowych oczekiwań rolników i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii opracowanych dla zakładów przemysłowych.

Zalety hal z płyty warstwowej

Podstawowymi zaletami hal z obudową z płyty warstwowej są: cena, uniwersalność oraz trwałość. Hale z płyt warstwowych wykonywane przez naszą firmę dodatkowo ściśle odpowiadają wymaganiom właściciela. Dostosowywane są do potrzeb wykorzystywanych przez niego sprzętów rolniczych, ponieważ konstrukcja hali musi umożliwiać np. swobodny wjazd i wyjazd kombajnem lub dowolną inną maszyną używaną w danym gospodarstwie rolnym.

Zastosowanie hal z obudową z płyty warstwowej

Hale z płyty warstwowej znajdują zastosowania między innymi jako obiekty magazynowe do przechowywania różnych produktów i materiałów sypkich, ziarna lub nawozów sztucznych, a także do przechowywania sprzętu rolniczego.